Russian (CIS)Ukrainian (UA)

Кофе ЛонгДжек Кофе для похудения  Cafe Mince Green Coffe
kafe

 Fashion Coffee 

 
- Більше немає болісного почуття голоду, тепер улюблений смак кави дарує ще більше користі і немає необхідності відмовлятися від «солоденького» - Фешн кави містить цукрозамінник, щоб ви не відчували стресу. 
 
ІДЕАЛЬНА ФОРМУЛА СХУДНЕННЯ: 
 
 
 
КАВА + ЗЕЛЕНИЙ ЧАЙ = Fashion coffee 
 
Що ж змінилося? 
 
Багато кави (2,5 г), в 5 разів більше екстракту зеленого чаю (1г) і для любителів солодкого - підсолоджувач.
 
І як же це діє?
 
Все дуже просто. За останні десятиліття зелений чай піддавався багатьом науковим і медичних досліджень з метою визначення його користі для здоров'я. Кожен з нас хоча б один раз читав про його користь, але не всі люблять його смак. І ось вихід, кава зі смаком кави і користю зеленого чаю.
 
Було доведено, що екстракт зеленого чаю, який містить поліфеноли і кофеїн, відновлює термогенез і стимулює окислення жирів, підвищує швидкість метаболізму на 4% без збільшення частоти серцевих скорочень. (Офіційний звіт опублікований
 
American Heart Association). Прийом їжі з екстрактом зеленого чаю може не тільки збільшити окислення жирів при помірно інтенсивних тренуваннях, але й поліпшити чутливість до інсуліну і толерантності до глюкози (дослідження проведені в Бірмінгемському університеті). Дослідження, проведені в університеті королеви Маргарет були в основному спрямовано на проблему надмірної ваги і зменшення високого ризику серцево-судинних захворювань. Результати свідчать, що споживання зеленого чаю знижує кров'яний тиск, рівень загального холестерину, жиру і ваги тіла. Враховуючи важливість і корисність зеленого чаю, фахівці France Cosmetics кардинально збільшили кількість екстракту зеленого чаю в кожному пакетику Fashion Coffee.
 
Не слід забувати про дію самої кави. Кофеїн регулює процеси збудження в корі головного мозку, підвищує розумову і фізичну працездатність, зменшує втому і сонливість, відмінним чином впливає на травлення. А в складі Фешн кави для схуднення корисна дія кофеїну посилюється і вигідно доповнюється. Фешн кави виробляється безпосередньо за місцем произростания із зерен сорту робуста, дуже міцний і б діяло на наш організм таким чином, що спалюється саме жир, а не м'язові волокна. А адже майже всі засоби для схуднення несприятливо діють на м'язи, пригнічуючи м'язову масу. При всьому цьому Фешн кави для схуднення не має послаблюючу і сечогінну ефектами, тому з організму вимиваються корисні мікроелементи .. Завдяки Фешн кави для схуднення ви зможете знижувати свою вагу зі швидкістю приблизно 8-12 кг на місяць. Саме такий темп зниження ваги, на думку дієтологів, є оптимальним. При цьому КАВА для схуднення зарядить вас працездатністю, енергією, прекрасним самопочуттям і настроєм.
 
І ще один важливий плюс - Ви самі не помітите, як піде постійне відчуття голоду, звичка постійно жувати і перекушувати. Кількість споживаної вами їжі непомітно знизиться. А це самим позитивним чином позначиться на вашому зовнішньому вигляді!
 
На скільки я схудну?
 
У дослідженнях, що проводилися компанією France Cosmetics, брало участь 160 осіб (чоловіки і жінки) вагою понад 120 кг. Результати показали, що після 3-х місячних курсів Fashion coffee більшість випробовуваних відзначилося значною втратою ваги, і вага не був набраний знову протягом наступних 12 місяців:
 
Результати Втрата ваги за перший місяць Втрата ваги за 2 місяць Втрата ваги за 3 місяць
Висока втрата ваги (82% випробовуваних) 8-12 кг 8-9 кг 7-8 кг
Середня втрата ваги (12% випробовуваних) 7-8 кг 6-7 кг 6-7 кг
Низька втрата ваги (4% випробовуваних) 4-5 кг 3-4 кг 1-2 кг
* За час дослідження щоденна калорійність раціону становила не більше 1400 ккал для чоловіків і не більше 1000 ккал для жінок.

Тел: (044) 500-68-57;  (067) 506-43-23;  (050) 444-75-88

Наші сертифікати

Cертификаты Green Coffee

Cертификаты Лонг

Cертификаты Fashion Coffee


There are only 11 promo price packages left.