Russian (CIS)Ukrainian (UA)

Кофе ЛонгДжек Кофе для похудения  Cafe Mince Green Coffe

 Грін Кава Оригінал (GREEN COFFEE ORIGINAL).

 
Унікальний препарат, створений на основі натуральних компонентів: кава та екстракту зеленого кави. Завдяки їм, Грін Кава має здатність знижувати вагу і забезпечувати довготривалий результат. Два головних складових речовини: хлорогенова кислота і кофеїн значно знижують швидкість всмоктування жирів, а таким чином і кількість калорій, які потрапляють в наш організм. Хлорогенова кислота має жовчогінну властивістю, що підсилює антиоксидантну дію зеленої кави і забезпечує швидке і стабільне скидання ваги. Таким чином, ви не тільки втратите непотрібні кілограми, а й позбавляєтеся від усього зайвого, тому що в зеленому кави антиоксидантів набагато більше, ніж у зеленому чаї, червоному вині або оливковій олії.
 
Більше не потрібно довго виснажувати себе в спортзалах, мучити дієтами і спустошувати свої гаманці в гонитві за сумнівними ліками! Можна покінчити з цим і повернути собі підтягнуте і здорове тіло без ризику і фінансових витрат.
 
Тому що Грін Кава - це:
 
Гарантоване розщеплення жирів.
Рятування від почуття голоду.
Стабільне і швидке зниження ваги.
Підвищення загального тонусу організму і активізація всіх його систем.
Прискорення метаболізму.
Стимуляція обміну речовин.
Блокування засвоєння організмом жирів і холестерину.
Збільшення загальних енерговитрат організму.
Замовити
 
Чому GREEN COFFEE ORIGINAL безпечний у боротьбі із зайвою вагою?
 
Компанією France Cosmetics проводиться контроль якості Green Coffee на всіх етапах виробництва. У дослідницьких лабораторіях була розроблена унікальна формула, де вдало поєднуються кави і екстракт зеленого кави. На наступному етапі використовується тільки високоякісна сировина - кава з екологічно чистих з бездоганною багатовікової репутацією заводів Азії. Це забезпечує відсутність шкідливих домішок і штучних добавок. На останньому етапі - виготовлення - кава обробляють максимально м'якими і безпечними способами, щоб донести до вас всі його незамінні і корисні властивості.
 
Чому застосування Green Coffee Original допомагає ефективно скидати зайві кілограми?
 
Для гарантованого схуднення досить випивати всього 2-3 чашки Грін Кава в день. А все тому, що в порівнянні з звичайною кавою в зеленому кави в кілька разів більше амінокислот і антиоксидантів. У результаті його антиоксидантну дію запобігає утворенню у вашому організмі вільних радикалів, що згубно впливають на обмінні процеси в клітинах. Таким чином, ваш організм не тільки позбувається від зайвої ваги, але і як не дивно, омолоджується.
 
На користь зеленого кави було проведено багато дослідницьких експериментів і зроблені дуже дивовижні висновки. Виявляється, що обсмажування кави призводить до того, що втрачаються багато складових речовини, які допомагають нам худнути. Тому повернення до вживання саме зеленого кава - це правильний і здоровий вибір.
 
Американські вчені з Національного Інституту Здоров'я завершили дуже тривалі і складні дослідження. Близько 400 досліджуваних: чоловіків і жінок, різного віку (від 25 до 70 років), з абсолютно різними звичками і провідних кардинально відмінний спосіб життя були поділені на групи, де вживали зелений кави, звичайна кава і не вживали кави взагалі. Автор цього проекту Ніл Фрідман зробив грандіозний висновок: ті, хто пили зелений кави, уникли багатьох захворювань і виявилися найбільш здоровими.
 
Більше того, застосування зеленої кави - це гарантований результат, який залишиться з вами назавжди. Не варто відвертатися від дзеркала! Скоро ви зможете скинути всі непотрібні кілограми, які так довго обмежували вас в бажаннях. Green Coffee Original допоможе здійснити заповітну мрію - схуднути і набути впевненості в собі! Позбавтеся від того, що вам заважає за допомогою Green Coffee Original!
 

Тел: (044) 500-68-57;  (067) 506-43-23;  (050) 444-75-88

Cертификаты Green Coffee

There are only 11 promo price packages left.