Russian (CIS)Ukrainian (UA)

Кофе ЛонгДжек Кофе для похудения  Cafe Mince Green Coffe
kafe

Ціни та замовлення.

Шановні покупці!

 

Ціни Кава Мінс при доставці поштою з післяплатою:

 

 

Для покупців, які хочуть придбати більше 8 упаковок Café Mince і наших регіональних дилерів пропонуються спеціальні ціни - зв'яжіться з нашим оператором. Запрошуємо до співпраці!

 

В даний час ви можете зробити замовлення по електронній пошті Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , через СМС на номер +380 067 506 43 23 (вартість СМС за звичайними тарифами вашого оператора) або просто зателефонувавши нам по телефону 044 500 68 57.


У повідомленні вам необхідно вказати:


-Ваше прізвище, ім'я та по батькові,
-Поштовий індекс і детальну адресу,
-Мобільний телефон (якщо ви робите замовлення по електронній пошті) або
-Email (при наявності, якщо ви робите замовлення по СМС),
-Потрібний вам курс Café Mince і його ціну.

Роблячи замовлення будь-яким з перелічених варіантів, відповідно до закону про захист персональних даних, ви надаєте ТОВ «Найкраще рiшення» право збирати, реєструвати, накопичувати, обробляти, зберігати, змінювати, знищувати, оновлювати, поширювати, використовувати і передавати свої персональні дані в цілях виконання замовлення .


Ціни на сайті вказані в гривнях, не включаючи вартості доставки поштового відправлення. Доставка кур'єром або експрес-поштою сплачується додатково. 
Оплата здійснюється готівкою при отриманні замовлення.
Можливий варіант попередньої оплати замовлення на поштовому відділенні або у відділенні банку. При цьому ви можете отримати знижку, зв'язавшись з нашим оператором по тел: 044 500 68 57. При оформленні замовлення з передплатою, Вам необхідно сплатити суму, що відповідає обраному Вами товару, за наступними реквізитами:

ТОВ «Найкраще рiшення», м. Київ, розрахунковий рахунок 2600314153 в ПАТ Полтава-Банк, МФО 331489, код ЄДРПОУ 37848550.


Ви можете здійснити оплату в будь-якому банку чи поштовому відділенні. Розмір комісії за переказ грошових коштів з’ясовуйте у спеціалістів на момент оплати. Перерахування грошей займе 2 - 3 дні. Сума в квитанції повинна складати 100% від вартості замовлення! Обов'язково вкажіть в квитанції свої адресні дані і товар, який Ви хочете придбати.

* Тут і далі вказується величина зниження ваги, яку повідомили наші клієнти. У кожному конкретному випадку можливі відхилення від вказаної величини.
 

 

 

 

 

 

Тел: (044) 500-68-57;  (067) 506-43-23;  (050) 444-75-88

Наші сертифікати

Cертификаты Green Coffee

Cертификаты Лонг

Cертификаты Fashion Coffee

There are only 11 promo price packages left.